Lojistik Çözümlerimiz
Yurtiçi/Uluslararası Silobas Taşımacılık
Çözümlerimiz

7/24 Türkiye' nin her noktasına, ana yapısı mukavemeti yüksek çelikten özel toz altı kaynak makineleri kullanılarak imal edilen, şasisi, çerçeve ve omurgaları zor arazi şartlarında çalışmak ve ağır yüklemeler için özel olan silobas tankerlerimiz, 21 aracımız 522 ton taşıma kapasitemiz ile toz çimento, cüruf ve klinker satışı ve nakliyesini yapmaktayız.

Uluslararası Taşımacılık
Çözümlerimiz

Yerli ve yabancı müşterilerimize yüksek standartlarda “uluslararası kara yolları taşımacılığı” hizmeti sunuyor; sektörde deneyimli kadromuz, üstün araç filomuz ve bölgesel deneyime sahip sürücülerimizle Parsiyel Taşıma, Komple Taşıma, Ağır Yük Taşıma, hizmetleri veriyoruz.

Başta Avrupa olmak üzere ithalat ve ihracat yapan firmalara, profesyonel, yüksek kalitede, teknolojik takip sistemleriyle izlenebilen, sorunsuz taşımacılık çözümlerini en profesyonel şekilde sunuyor; uluslararası kara operasyonlarını sorunsuz ve mükemmel bir şekilde yürüterek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Akaryakıt Tehlikeli Madde Taşımacılık Çözümlerimiz

Albayrak Lojistik olarak, ADR standartları çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz lojistik faaliyetlerimiz ile tehlikeli madde taşımacılığında Türkiye’deki tüm noktalar arası kaliteli, güvenli ve çevre dostu dolaşım sağlıyoruz. Tehlikeli madde taşımacılığı konusundaki çalışmalarımızı Avrupa Kimya Endüstrisi Konseyi tarafından belirlenen SQAS** sürdürülebilir emniyet ve kalite standartlarına uygun olarak yürütüyoruz.
Kompresör ve pompa donanımlarına sahip, izolasyonlu kara tankerlerimiz üç ile beş bölmeden oluşmakta ve tek seferde altı farklı kimyasal maddeyi taşıyabilmektedir. Tankerler dişli, loblu ve elektrikli olup 15.000 ton – 25.000 ton arası yükleme kapasitesine sahiptir. Tank konteynerler ise 20.000 – 33.500 litre arası yükleme olanağı sunar. ADR sertifikalı kara tankerlerimiz, Avrupa standartlarında hizmet vermektedir.

Avrupa Hızlı (Express) Taşımacılık Çözümlerimiz

Ülkemiz ve tüm Avrupa ülkeleri arası kara yolu taşımalarında, bölgesine göre 18 ile 48 saat içerisinde 15m³ / 1.300 Kg kapasiteli araçlarıyla müşterilerine optimum seviyede hizmeti sunabilmekte; böylece müşterilerimize, uçak sevkiyatında elde ettiği servise daha hızlı ve ucuza ulaşabilmektedir.
Avrupa İthalat ve İhracat Express Taşıma Sürelerimiz:
ALMANYA: 40-48 SAAT
POLONYA: 48 SAAT
İSPANYA: 72 SAAT
FRANSA KUZEY: 48 SAAT
FRANSA GÜNEY: 60 SAAT
ROMANYA: 24 SAAT
SLOVENYA: 36-48 SAAT
BULGARİSTAN: 24 SAAT
HIRVATİSTAN: 36 SAAT

© Copyright 2025 Albayrak Lojistik Tüm hakları saklıdır.

designed by gokhancan@outlook.com