Albayrak Çimento

Dökme Çimento satışı ve nakliyesi:


Firmamız Marmara Bölgesi Karadeniz Bölgesi İç Anadolu Bölgesi Başta olmak üzere ülkenin tüm bölgelerine yılda yaklaşık 500.000 Ton dökme çimento nakliyesi yapmaktadır. Ürünlerin kullanılacakları yerlere zamanında ve eksiksiz götürülmesi için tüm imkanlarını seferber eden firmamızda uzman kadromuz işlerinde hassasiyete önem vermektedir. Olabilecek tüm aksaklıkların önceden önlemini alan çalışanlarımız kalite ve güveni işlerine özenle yansıtmaktadır. Fabrikaların dolum hattından alınan çimento en hızlı ve en güvenli şekilde şantiye ve tesislere ulaştırılmaktadır. Deneyimli taşıma personelimiz verilen görevi eksiksiz yerine getirmek üzere eğitilmiş ve bilinçlendirilmiştir. Kalabalık araç filomuzla müşterilerimizi mağdur etmeden taşımalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Çimento fabrikasının özel ürünü olan SDÇ Sülfatlı saha ve deniz suyu tesirinde kalan bölgelerdeki inşaatlarda, su altı, köprü, baraj ve liman temel inşaatlarında, istinat duvarları inşaatlarında kullanılır. Firmamız bu ürününde satış ve nakliyesini yaparak siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri bulmaktadır.

Cüruf Satışı ve Nakliyesi

Yılda ortalama 100.000 Ton cüruf satışı yapan firmamız Marmara bölgesinin Cüruf ihtiyacına hızlı ve ekonomik biçimde cevap vermektedir. Düzenli sevkiyat yaptığımız bölgede müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki en önemli neden dürüst ve güvenilir iş prensiplerimiz olmuştur. Müşteri memnuniyetini ilke haline getiren firmamız tüm çalışanları ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çaba sarf etmektedir.

Torbalı Çimento Satışı Ve Nakliyesi

Torbalı çimento alanında İzmit-Yalova bölgesinin ihtiyaçlarını neredeyse kusursuz biçimde karşılayan firmamız bölgede önemli firmalarla işbirliği yapmaktadır. Uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışını benimsediğimiz iş yaşantımızda yılda yaklaşık 20.000 Tonluk Torbalı çimento sevkiyatımızla bölgenin önemli ana bayii konumunda bulunmaktayız. Siparişlerin alındıktan sonra anında işleme alınıp ürünlerin en kısa sürede varış yerlerine ulaşması birinci görevimiz olarak benimsediğimiz olgulardır.

Akaryakıt satışı ve nakliyesi

Çaydurt mevkii Bolu Çimento fabrikası karşısında bulunan akaryakıt istasyonumuzda her türlü akaryakıt ve petrol türevi satışı yapmaktayız. Kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yılda ortalama 240.000 Litre akaryakıt satışı ile bölgenin önemli akaryakıt sağlayıcısı konumunda bulunmaktayız. Güler yüzlü hizmet ve kaliteli ürün anlayışı bizim için para ve diğer her olgudan daha önce gelmektedir. Düzenli olarak kontrolü ve kalibrasyonu yapılan ürün ve makinelerimizle öncelikli olarak dürüst ve hilesiz ticaret yapmak kendimize edindiğimiz ilkelerdir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan akaryakıt tankeri ile her türlü akaryakıt taşıması işi yapmaktayız.

İnşaat taahhüt işleri

Ülkemizde gün geçtikçe hızla büyüyen inşaat sektöründe Bolu bölgesi civarında firmamız faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Geçmişten gelen inşaat tecrübesini kullanarak yeniden inşaat sektörüne adım atan firmamız bu alanda daha önce yaptığı gibi güvenli kaliteli ekonomik konut yapımı işlerine başlamıştır. Müşterilerini uygun şartlarda daire sahibi yapmayı hedefleyen Albayrak İnşaat sizlere kaliteli yaşam alanları sunmaya devam edecektir. İnşaatlarda kullanılan malzemelerin 1. Sınıf kalitede olması firmamızın işine verdiği önemin hassasiyetini öne çıkarmaktadır.